درباره ما

درباره دوره‌های آموزشی كاپ

اینترنت به عنوان بزرگ‌ترین پایگاه اطلاعاتی در دسترس اغلب مردم قرار دارد. آموزش آنلاین كاپ یعنی آموزشی که از طریق اینترنت، کامپیوتر، موبایل و به شیوه الکترونیکی انجام می‌گیرد که البته انواع مختلفی نیز دارد. این آموزش دور از کلاس‌های سنتی و حضوری شکل می‌گیرد. با آموزش اینترنتی و برگزاری کلاس مجازی كاپ هر فرد می‌تواند در هر جا با یک گوشی وارد کلاس درس شود.

این کلاس آنلاین شامل صدا، تصویر و محیط آموزشی مجازی، گفت‌وگوی صوتی و چت با معلمان و اساتید است که انعطاف پذیری بسیار زیادتری نسبت به کلاس‌های سنتی دارد.

آموزش آنلاين كاپ چیست و چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

graduation hat 02

دسترسی آموزشی برای زمان طولانی

دانش‌آموزان همیشه شرایط یادگیری را ندارند، گاهی بازدهی افراد کاهش می‌یابد و بهره‌وری مناسبی ندارند. به عنوان مثال بعضی از افراد در شب گیرایی بیشتری برای یادگیری دارند و بعضی دیگر در روز. یکی از عمده‌ترین مشکلات و محدودیت‌های آموزش حضوری این است که به این شرایط اهمیت چندانی نداده و شرایط افراد را برای یادگیری نادیده می‌گیرند‌. دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند در هر زمان که فرصت پیدا کردند فیلم، عکس، نمودار و مقاله را مشاهده کنند و به آموزش مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

bell time

نداشتن محدودیت زمان و مکان

این روش آموزش بسیار محبوب و جذاب است. فرد یا آموزش گیرنده در هر زمان و مکان که اراده کند می‌تواند به کلاس بپیوندد. برگزاری کلاس آنلاین در هر فرصتی ممکن است و افراد با تعامل با هم می‌توانند در مورد زمان آن به توافق برسند.

study light

راحتی و آرامش

یکی دیگر از مزایای آموزش آنلاین كاپ برای دانش آموزان راحتی و آرامش بیشتر است. با توجه به اینکه این نوع آموزش در هر مکانی روی می‌دهد، فرد می‌تواند با خیال آسوده و با هر لباسی در کلاس‌ های مجازی شرکت کرده و از آموزش الکترونیکی استفاده کند. همچنین زمانی که فرد در حال انجام کار دیگری است مثل انتظار در مطب، مترو یا داخل خودرو امکان برقراری کلاس های آنلاین برایش فراهم شده و آموزش مجازی میسر خواهد شد.

تاريخچه كاپ

تقریبا از سال 1357 تا به حال در صنعت نشر و آموزش حضور داریم. سال‌ها بازار كتاب‌های كمك درسی مملو از كتاب‌های ما بود. اما حالا تصميم گرفتيم سبك جديدی از آموزش را در كنار كتاب‌های كمك درسي و كنكور توليد كنيم.

نظرات دانش‌آموزان شركت‌كننده

اراده راسخ كلاس‌های آموزشی پيشرو